PREPIS VIDEÍ

Na základe dlhoročných skúseností s prepisom videí a audionahrávok do textovej podoby sme sa rozhodli zaradiť túto službu do našej stálej ponuky doplnkových služieb.

Máte video a potrebujete ho dať preložiť? Vyžadujú od vás, aby ste dodali text nahrávky a vy ho nemáte? Obráťte sa na nás, my video prepíšeme do textovej podoby bez ohľadu na to, v akom jazyku je text nahrávky. Spolupracujeme so skúsenými transkriptormi, ktorí sú rodenými hovoriacimi jazykov, ktorými sa vo videu hovorí.

Vo vašej požiadavke, prosím, uveďte, či potrebujete prepísať iba hovorený text, alebo aj texty, ktoré sa na videu pri prehrávaní zobrazujú. Na základe takejto požiadavky vypracujeme cenovú ponuku, v ktorej bude uvedená jednotková cena za prepísanú normostranu a náš odhad konečného rozsahu textu. Aj keď sa rýchlosť prejavu jednotlivých rečníkov v rôznych jazykoch môže líšiť, priemerne vychádza jedna minúta rečového prejavu na 0,45 normostrany.

Následne po transkripcii videa si môžete dať text preložiť do vami požadovaného jazyka, takže na záver dostanete aj prepis videa, aj preklad.
HOT-LINE
Sme tu pre vás na nasledovných kontaktoch:
0948 916 384
ŽIADOSŤ O PONUKU
Pošlite si svoju žiadosť online. Šetríme váš čas aj peniaze

Vedeli ste, že...

...radi zodpovieme vaše ďalšie otázky týkajúce sa nami poskytovaných služieb?

...každý deň nám príde aspoň jeden ďakovný e-mail? Prečítajte si reakcie našich klientov!

...sa každú minútu dňa usilujeme mať spokojných klientov?Prekladač textu
Využite pre jednoduché preklady bezplatný online prekladač textu, ktorý obsahuje až 36 kombinácií jazykov.